Netflix’te Otomatik Oynatılan Fragmanlar Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Netflix’te Otomatik Oynatılan Fragmanlar Nasıl Devre Dışı Bırakılır?
Netflix’te Otomatik Oynatılan Fragmanlar Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Netflix ana ekranında yer alan şovların veya filmlerin fragmanlarını görmekten bıktıysanız, size iyi haberlerimiz var. Netflix kullanıcı geri bildirimlerini dinledi ve şimdi otomatik oynatılan videoları devre dışı bırakmanın bir yolunu sunuyor.Otomatik oynatmayı  nasıl iptal kapatabiliriz bu sorunun cevabı yazımızda.

Netflix’te Otomatik Kullan Önizlemelerini Devre Dışı Bırakma

Yapmanız gereken oldukça basit , bu ayarı kapatmak için yalnızca bir web tarayıcısından Netflix’te oturum açarak bu özelliği devre dışı bırakmak . Bu ayarı  akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki veya akıllı TV’nizdeki Netflix uygulamasından yapmanın bir yolu yoktur.

İşte yöntem ;

1.Akıllı telefonunuzda  veya bilgisayarda bir tarayıcı açın ve www.netflix.com adresine gidin .

2: Kullanıcı adınız ve şifrenizle Netflix hesabınızda oturum açın.

3:Ayarlarını özelleştirmek istediğiniz profili tıklayın.Tüm cihazlara göz atarken Otomatik oynat önizlemelerin yanındaki onay kutusunun işaretini kaldırın .

4:Save Kaydet diyip ayarlarınızı kaydedin.

NOT : Profili Düzenle ekranından, Netflix’in bir TV dizisini yayınlarken bir sonraki bölüme otomatik olarak başlamasını önlemek için tüm cihazlarda bir dizideki Otomatik Oynat sonraki bölümünün işaretini kaldırabileceğinizi unutmayın.

Ayarlarınızın hala aktif olmadıysa, Netflix hesabınızdaki başka bir profile geçin ve  daha sonra kendi profilinize tekrardan giriş yapın. Eğer hala ayar aktif olmadıysa Netflix oturumunu kapatın ve tekrar oturum açın.

 

Netflix’te Otomatik Oynatılan Fragmanlar Nasıl Devre Dışı Bırakılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Kategoriler

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  iPhone 11 ile iPhone XR Modelini Karşılaştırma.İşte Arasındaki Farklar? Apple indirimli pil değişim hizmeti başladı Apple-iPhone Orijinal Olmayan Pil Değişimi Açıklaması 2018 MacBook Pro Modelleri.İşte Yeni Modeller iOS 11.2 Güncellemesi Yayınlandı Whatsapp’da yeni özellik.Grup konuşmalarına özel yanıt verme

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Apple Paylaşım - Tüm Hakları Saklıdır