macOS Catalina’da iCloud Şartlar ve Koşullar Hatası Çözümü

Ana Sayfa » GÜNCEL » macOS Catalina’da iCloud Şartlar ve Koşullar Hatası Çözümü
macOS Catalina’da iCloud Şartlar ve Koşullar Hatası Çözümü

Apple’in yeni işletim sistemi Catalina’yı yükleyenler icloud şartlar ve koşullar hatasıyla karşılaşıyor.Bu sorun nasıl çözülür yazımızın tamamını okuyarak bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

1.Yönterm

 

Apple tarafından yayınlanan son Catalina güncellemesini yaptığınızda bu sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.Catalina ek güncelleştirmesini  Sistem Tercihleri / Yazılım Güncelleme gerçekleştirebilirsiniz. Güncelleştirdikten sonra, Şartlar ve Koşullar tekrar kabul etmeyi deneyin.

2.Yöntem

Bu yöntemi uygularken Apple ID’nizle tekrar giriş yapmanız ve Apple Pay kartlarını yeniden doldurmanız gerekeceğini de unutmayın.

Eğer güncelleştirme sorunuzu çözmediyse Sistem tercihlerinden Apple Kimliği bölümüne giriş yapın.Sol kenar çubuğunun üstünde bulunan Genel Bakış butonunu tıklayın.Oturumu kapat butonuyla oturumu kapatıp tekrar giriş yapın.Sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

 

macOS Catalina’da iCloud Şartlar ve Koşullar Hatası Çözümü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Kategoriler

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  iPhone ve iPad’de VPN Kullanma 2019 iPhone’larda Dosya Aktarımı İçin Yeni Dönem iOS 11.1.2 Güncellemesi Yayınlandı! Eski iPhone’lar Neden yavaşlıyor? iPhone Ekranım Kırıldı, iPhone Ekran Değişim Ücreti Ne kadar? Parallels Desktop Business Edition 14.1.3

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Apple Paylaşım - Tüm Hakları Saklıdır