iPhone’a Müzik Nasıl İndirilir? iPhone’a ücretsiz müzik indirme Yöntemi 2020

Android kullanıcıların iOS’u tercih etmeme sebeplerinden biri olan ücretsiz müzik dinleyememe ve telefonuna mp3 olarak müzik ekleyememe sorunu ios işletim sisteminin  tercih etmemelerinin başlıca nedenlerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

 

Peki ios kullanıcıları telefonlarına Nasıl müzik indirebilir ? Ücretsiz olarak Çevrımdışı nasıl müzik dinleyebilir?

İphone’a Müzik nasıl indirilir ?

1 : Youtube kullanarak video indirme

Bu yöntemi kullanarak cihazınıza kolayca müzik indirebilir ve çevrimdışı indirdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.İşte yöntem ;

İndirmek istediğiniz müziğin linkini Youtube üzerinden kopyalayın .

Daha sonra Appstore uygulamasına gidip “Documents 6 ” programını indirin

Bu uygulamanın kendi tarayıcısı bulunuyor.Uygulama kurulum işlemi bittikten sonra ,uygulamaya giriş yapın ve aşağıda belirttğim sağ alt köşede bulunan mavi icona tıklayın

Daha sonra  “Go to this adress” kısmına  “convert to mp3” yazın. “ytmp3.cc” Bu siteye tıklayın. Değişmiş de olabilir. Farklı bir site açılabilir ama kullanım mantığı aynıdır.

Kopyaladığınız youtube linkini bu alana yapıştırıp convert tuşuna bastıktan sonra Download seçeneği karşınıza çıkacaktır.

İndirdiğiniz dosyayı uygulama içerisinde bulunan download klasöründen bulabilirsiniz.

Bu yöntem bana karışık geldi daha kolay bir yöntem varmı diyorsanız aşağıda anlatacağım ikinci yöntemi deneyebilirsiniz.

2.İphone müzik indirme 2.yöntem

 

  1. AppStore’dan Xender uygulamasını aratıp indirin.
  2. İndirme işlemi bittikten sonra Xender uygulamasını açın.
  3. Sağ altta bulunan iconu  tıklayarak, web tarayıcısına giriş yapın.
  4.  Adres bölümüne belirttiğim adresi yazın : MusicPleeer.com5. Arama bölümüne indirmek istediğiniz şarkının adını veya şarkıcının adını yazın.6. Sayfa açıldığında “Download” butonuna tıklayın.Sağ alt köşede indirilenler klasörü var. Oradan indirdiğiniz mp3’ü görebilir ve çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yapılan Yorumlar ( 0 )

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz