iOS 11.3 Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Detaylar.

Ana Sayfa » iOS » iOS 11.3 Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Detaylar.
iOS 11.3 Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Detaylar.

Apple yeni güncellemesini ne zaman yayınlayacak? Pil sorunu yaşayan kullanıcılar sabırsızlıkla bu güncellemeyi bekliyor,bu güncellemenin çıkması bahar aylarını bulacaktır.Tahmin yürütmek gerekirse Mart ayının sonunda güncellemenin yayınlanması bekleniyor.

Peki bu güncellemeyle hangi özellikler gelecek işte detaylar!

1: Mesajlar Yeni Animoji’lere ve Daha Fazlasına Kavuşuyor

 

“iPhone X kullanıcıları arasında büyük popülerlik kazanan Animoji ile, kullanıcılar seslerini ve yüz ifadelerini kullanarak Animoji mesajları kaydedip gönderebiliyor ve hatta Animoji’yle karaoke videoları bile oluşturabiliyor. Dört yeni Animoji karakteri içeren iOS 11.3, iPhone X kullanıcılarına kendilerini aslan, ayı, ejderha veya kuru kafa olarak ifade edebilme imkanı sunuyor.”

2: İş sohbeti özelliği 

Bu özellik mesajlara beta olarak eklenecek. İş Sohbeti sayesinde bir servis temsilcisiyle sohbet etmek, randevu almak veya Mesajlar uygulaması içinden Apple Pay’i kullanarak alışveriş yapmak mümkün olacak

3:Piller ve Performans

iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için aniden kapanma sorunu bu güncelleme ile çözülecek.

iOS 11.3 sürümüyle birlikte pil durumunu  gösteren ve  pilin servise ihtiyacı olduğunu öneren yeni özellikler de içerecek. Ayarlar -> Pil bölümünde yer alacak bu özellikler iPhone 6 ve daha yeni modellerde kullanılabilecek.

4:Apple Music 

Kullanıcılar istedikleri tüm müzik kliplerini reklamlarla kesintiye uğramadan seyredebilecek. Ayrıca yeni müzik klibi çalma listeleriyle en yeni videoları, klasikleri ve favori sanatçılarının kliplerini arka arkaya izleyebilecekler

5:HomeKit yazılım kimlik doğrulaması, geliştiricilerin mevcut aksesuarlara HomeKit desteği eklemelerine olanak tanıyacak.

 

 

 

 

 

iOS 11.3 Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Detaylar. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Kategoriler

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Instagram’da Gönderilen Mesajı Geri Alma 2018 MacBook Pro Modelleri.İşte Yeni Modeller iOS’de Memoji Nasıl Oluşturulur ve Kullanılır? MacbookPro Klavye Değişimi (Ücretsiz) MacKeeper nasıl silinir? Mackeeper virüsü nasıl temizlenir? Apple-iPhone Orijinal Olmayan Pil Değişimi Açıklaması

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Apple Paylaşım - Tüm Hakları Saklıdır