iOS 11.2 Güncellemesi Yayınlandı

Ana Sayfa » FOTO GALERİ » iOS 11.2 Güncellemesi Yayınlandı
iOS 11.2 Güncellemesi Yayınlandı

iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 11.2 yayınlandı.Uyumlu cihazlar ise, iPhone 5 ve sonraki iPhone modelleri, iPad mini 2 ve üstü, iPad Air ve sonraki iPad modelleri ve 6. nesil iPod touch yer alıyor. Güncellemeyi  cihazınıza yüklemek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme talimatlarını takip edip indirebilirsiniz.

İşte iOS 11.2 Yenilikleri

Ülkemizde henüz kullanıma açılmayan Apple Pay Cash’i kullanıma sundu. Apple Pay Cash, Mesajlar uygulaması aracılığıyla iMessage üzerinden çalışıyor  hızlı para transferi yapılmasını sağlıyor.

Bir önceki güncellemede desteklenen kablosuz şarj özelliği 5w olarak destek sağlıyordu, Apple yeni çıkan ürünleri iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 yeni çıkan güncelleme ile birlikte 7.5W güç desteği ile daha hızlı şarj edilebiliyor.

Kontrol merkezinde bilindiği üzere Wi-Fi ve Bluetooth tamamiyle kapatılmıyordu.Apple bu durumu artık yeni güncelleme ile birlikte Wi-Fi ve Bluetooth kapatmaya çalıştığınızda ekranda uyarı olarak belirtiyor.

İşte Apple tarafından yayınlanan güncelleme detayları

iOS 11.2 Güncellemesi Yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Kategoriler

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  IPhone X’in Yeşil Çizgi Sorunu iMac Pro’lar Sim Kart Desteği ile Geliyor 2019 MacbookPro Özellikleri iPhone 11 ile iPhone XR Modelini Karşılaştırma.İşte Arasındaki Farklar? 2018 MacBook Pro Modelleri.İşte Yeni Modeller Whatsapp’a uzun sesli mesaj gönderme özelliği geldi.

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Apple Paylaşım - Tüm Hakları Saklıdır