En iyi reklam engelleyici programlar 2020

Websitelerinde dolaştığınızda reklam boyutları inanılmaz derece rahatsız edici duruma geldi,açılır video pencereleri, tüm ekranınızı dolduran reklamlar ve kapama sekmesi olmayanlar vb. Peki bunun bir çözümü yok mu ? Reklamları nasıl engelleriz ? Bunun bir çözümü var reklam engelleyici programlar sayesinde website üzerindeki reklamları gizleyebiliyorsunuz..

Bu yazımızda 2020 yılının en iyi reklam engelleyici programlarını sizin için belirledik.Programları tanıtmaya başlayalım.

2020’in  En İyi  Reklam Engelleyicileri

1: AdBlock Plus

 

Piyasanın en iyi programlarından birisi AdBlock Plus, tüm platformlarda desteği olan program Firefox, Chrome, Opera, ile birlikte Android ve iOS’ta koruma sağlar. AdBlock Plus, reklamları açılmadan önce engeller ve kötü amaçlı yazılımları ve sosyal medya tuşlarını filtre dışı bırakmak için seçenek sunar, böylece hangi reklamları göreceğinizi seçebilirsiniz. Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basit tavsiye ettiğim programlar arasında…

2 : Brave Browser

Brave Browser, Windows, Mac, Android ve iOS için uygundur. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi arttırmak için tarayıcı uzantılarına dayanmayan, hepsi bir arada pakette, yerleşik reklam engellemesi ve gizlilik özellikleri sunar.

3:Opera

Web tarayıcısı Opera‘nın kendi özellikleri arasında reklam engelleme özelliği mevcut , bu sebebpden dolayı üçüncü parti uygulamalara ve eklentilere gerek yok. Opera, aynı zamanda çoğu internet sitesinden, izleme çerezlerini engelleyerek, daha gizli internet deneyimini ortaya çıkarır.

Opera ayrıca entegre edilmiş bir VPN özelliği bulunmakta.

Opera, Windows, Mac, Android ve iOS için uygundur.

4:Ghostery

Ghostery  reklam engelleme en iyilerinden biri olarak kalmıştır. Bu reklam engelleyicisi, Android ve iOS ile birlikte Chrome, Firefox, Opera, Edge ve Internet Explorer için uyumludur.

Tavsiye ettiğim programlar arasında …

5:Adfender

AdFender, ücretli bir programdır. Bu reklam engelleyicisi, tarama deneyiminizin mümkün olduğunca gizli ve güvenli olması için elinden gelenin en iyisini yapar. AdFender programıyla birlikte, YouTube’da video reklamlarını engelleyebilirsiniz.AdFender’deki tüm özellikler ve ayarları özgünleştirebilirsiniz..

AdFender, ücretsiz bir deneme sunar ve süre sonunda lisansı, her 12-ayda bir yenilemeniz gerekir. Sağladığı koruma ve gizlilikten dolayı AdFender’i şiddetle öneriyoruz.

 

Yapılan Yorumlar ( 0 )

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz